Najnowszy koncept sieci i projekty biur mFinanse dla grupy mBank

 • projekty biur mFinanse mbank
Recommend
  Share
  Tagged in
  Description
  BRIEF
  mFinanse -  instytucja pośrednictwa finansowego należąca do grupy kapitałowej mBank zapytała nas jak widzimy jej placówki w przyszłości. Zadanie nie było proste. Mieliśmy stworzyć spójny wizerunek marki, odpowiadający aktualnym trendom konsumenckim, przy jednoczesnym poszanowaniu wypracowanej pozycji na rynku, historii firmy oraz doświadczeniu w pracy z klientem. Spędziliśmy wiele godzin na analizie pracy biur obsługi klienta oraz na warsztatach z grupą projektową mBank zanim odpowiedzieliśmy na to pytanie.
  KONCEPCJA
  Wynikiem naszego opracowania było stworzenie przyjaznego, intymnego miejsca spotkań klienta z doradcą finansowym oraz zadbanie o komfortową przestrzeń do codziennej pracy w biurze. Uwzględniając nowoczesne metody obsługi klienta oraz zachowując DNA marki stworzyliśmy biuro w którym przenikają się różne przestrzenie. System szklanych i drewnianych ścian łączy przestrzeń wizualnie, ale i dzieli akustycznie co jest niezmiernie ważne podczas wielu godzin pracy biura. Strefy spotkań (frontoffice) i strefy pokoju pracy tzw. backoffice są autonomiczne, choć tworzą jedno duże biuro.
  Biorąc pod uwagę DNA marki oraz szeroki wachlarz produktów finansowych stworzyliśmy ścianę edukacyjna która jest ważnym elementem komunikacji wewnątrz biura. Wykorzystaliśmy polskie drewno dębowe jako naturalny materiał przywołujący tradycję i doświadczenie bankowe w sprzedaży produktów finansowych. Kolorowe meble tapicerowane są sygnałem że mFinanse to firma współczesna idąca z duchem czasu, otwarta na młodych energicznych klientów rozbudowująca sieć sprzedaży we wszystkich regionach Polski.