Salony Play GSM – koncept dla sieci PLAY

Recommend
  Share
  Tagged in
  Description

  PLAY GSM

  Play jest jednym z największych operatorów sieci GSM. Zaproszono nas do współpracy przy opracowywaniu nowego konceptu sieci salonów GSM w Polsce. Wiele naszych pomysłów zostało finalnie wdrożonych do uruchomionego konceptu, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

  Brief

  Dla spółki P4 właściciela marki telefonii komórkowej PLAY zaprojektowaliśmy koncepcję salonów sprzedaży. Projekt salonu był dużym wyzwaniem. Naszym zadaniem było było stworzenie dobrych warunków do nowoczesnego sposobu rozmowy z klientem. Tu obsługa klienta odbywa się w każdym miejscu w salonie i na wielu płaszczyznach. Swobodna rozmowa przy wysokim stole, omówienie oferty przy normalnym biurku czy też samodzielne sprawdzenie oferty siedząc wygodnie na kanapie. Opcji jest wiele. Najważniejsze, aby klient czuł się luźno i sam decydował kiedy i gdzie ma ochotę na rozmowę z konsultantem.

  Koncepcja

  Sprostaliśmy temu zadaniu. Wszystkie meble są mobilne i możemy je dowolnie ustawiać. Ofertę produktów możemy konfigurować w różne układy w zależności od oferty na dany sezon. Projekt biura jaki stworzyliśmy jest elastyczny i wygodny dla konsultantów i dla klientów.